Jak to działa ?

Porady żywieniowe

Porady żywieniowe
Aby zamówić poradę żywieniową należy:

Zadaj pytanie przez formularz „zamów poradę” i opisz nam swoją sytuację. Możesz dodać dokumenty w załączniku formularza.  W przypadku niejasności możliwe jest, że zadamy kilka dodatkowych pytań. Wysłanie zapytania nie wiąże się z ponoszeniem kosztów.

Porady żywienioweW ciągu 3-4h od wysłania zapytania otrzymasz wycenę porady z ewentualnymi wariantami cenowymi. Po zaakceptowaniu proponowanej kwoty dokonujesz płatności on-line lub tradycyjnym przelewem. Jeżeli chcesz zrezygnować, nie opłacaj usługi.

Porady żywieniowe


W ciągu 36h od potwierdzenia dokonania płatności otrzymasz od nas zamówioną poradę na wskazany w formularzu adres e-mail. W przypadku pewnych niejasności masz prawo do dodatkowego pytania. Dodatkowe pytanie musi dotyczyć tematyki pierwotnie zadanego pytania.

Stała e-opieka

Porady żywieniowe
Aby zamówić e-opiekę należy:

Kliknij „zamów usługę” i opisz nam swoją sytuację oraz przedstaw cele do osiągnięcia. Jeżeli sprawa tego wymaga, dołącz w formularzu niezbędne dokumenty. 

Porady żywieniowe


W ciągu 3-4h od wysłania wiadomości otrzymasz kilka dodatkowych pytań precyzujących zakres współpracy. Po zaakceptowaniu warunków współpracy dokonujesz płatności on-line lub tradycyjnym przelewem.

Porady żywieniowe


W ciągu 24h od potwierdzenia dokonania płatności otrzymasz w wiadomości e-mail pierwsze wytyczne.
Na każdym etapie współpracy masz prawo do zadawania dodatkowych pytań.Analiza żywieniowa

Porady żywieniowe
Aby zamówić analizę żywieniową należy:

Kliknij „zamów usługę” i wypełnij formularz.

Dodaj poprzez załącznik zdjęcia spożywanych pokarmów. Możesz dodać do 6 posiłków (nie więcej jak 10 zdjęć) do analizy z 24h. Załącznik nie może przekroczyć 50mb.
Pamiętaj, aby opisać w formularzu wszystko, co nie zostało uchwycone na zdjęciach np. łyżeki cukru zużyte do herbaty, masło na kanapce, mleko do kawy itp.

Porady żywieniowe W ciągu 3-4h od wysłania formularza otrzymasz na pocztę e-mail link do płatności .
Dokonujesz płatności on-line lub tradycyjnym przelewem.

Porady żywieniowe W ciągu 36h od potwierdzenia dokonania płatności otrzymasz od wynik analizy żywienia.


 

Opinie

  • Żadne z moich pytań nie zostało zignorowane, a zadałam ich sporo ;) jestem pod wrażaniem. Wiem, że jestem pod dobrą opieką!


    Autor: Alicja, Będzin
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.