O Nas
O Nas       Jesteśmy poradnią wyspecjalizowaną głównie w udzielaniu porad internetowych oraz w niewielkim zakresie działającą na terenach miast Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi.

Cechuje nas otwartość na potrzeby innych, życzliwość i szacunek w stosunku do osób korzystających z naszych usług. Powierzone nam sprawy realizujemy dla Państwa od podstaw. Nie korzystamy z szablonów, ani gotowców.
 
W naszej poradni każdy może zadać pytanie, a cena odpowiedzi uwarunkowania jest od stopnia skomplikowania sprawy oraz od wyboru dodatkowych usług.

Wypełnienie formularza i wysłanie zapytania nie wiąże się z ponoszeniem kosztów. Dopiero po zaakceptowaniu proponowanej kwoty wpłacają Państwo należność na konto.

W wyjątkowych sytuacjach w przypadku prostych pytań udzielamy darmowych porad.

Zachęcamy do kontaktu z naszą placówką!
 

Nasza misja

Nasza misja Medycyna to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, postępujący rozwój technologii i lepsze rozumienie mechanizmów powstawania chorób spowodowało wyraźną poprawę zdrowia Polaków.

Należy jednak zauważyć, że wydłużenie długości życia w porównaniu do poprzedniego wieku jest wynikiem większej dostępności do placówek służby zdrowia, stosowania niektórych szczepionek i poprawy warunków sanitarnych.

Jak na ironię rozwój medycyny ratującej bezpośrednie zagrożenie życia spowodował, że brakuje uwagi i skuteczności w walce z chorobami przewlekłymi. Te nie tylko coraz częściej występują ale i coraz dłużej się utrzymują, a które z powodzeniem można i należy traktować dietą.

Żywność i specyficzne właściwości żywności odgrywają szczególną rolę w leczeniu i profilaktyce chorób przewlekłych.
 
 

Dlaczego my?


  • bardzo łatwy i wygodny sposób komunikacji z klientem
  • odpowiadamy na konkretne potrzeby klientów
  • chcemy, abyś wiedział jak najwięcej – dzielimy się swoją wiedzą
  • w wyjątkowych sytuacjach w przypadku prostych pytań udzielamy darmowych porad
  • własne nieszablonowe standardy realizacji usług
  • pracujemy na urządzeniach medycznych najwyższej klasy

Opinie

  • Żadne z moich pytań nie zostało zignorowane, a zadałam ich sporo ;) jestem pod wrażaniem. Wiem, że jestem pod dobrą opieką!


    Autor: Alicja, Będzin
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.